Znajdujesz się w: Strona główna > Relacje > Gąbka i szpilki OASIS

Gąbka i szpilki OASIS

Oasis to marka produkująca artukuły florystyczne. W swoim asortymencie mają wiele produktów - ja używałam gąbki do tworzenia kompozycji z żywych roślin i szpilek do ozdabiania kwiatów.Opiszę Wam moje wrażenia.

Gąbka florystyczna - to podstawowy artykuł florystów, dostępna jest w 2 wersjach: do kompozycji z roślin żywych i do układania roślin suchych. Jest łatwo dostępna w sklepach internetowych czy na giełdzie ogrodniczej i to w bardzo dobrej cenie. Firma wyprodukowała kilka kształtów m.in kostka, kula, floret, mikrofon. Gąbkę najpierw moczy się wodzie, potem wbija się w nią rośliny. Ja pracowałam z kostką, którą po namoczeniu wycinałam w potrzebny mi kształt. Produkt jest bardzo dobrej jakości, nie kruszy się, łatwo się używa (a zaznaczam, że nie jestem profesjonalistką w tej dziedzinie). 

 

Szpilki - kupiłam takie zakończone kryształkiem z zamiarem ozdobienia kwiatów róż w ślubnym bukiecie. Cana jest dość wysoka, ale opakowanie jest naprawdę duże. Mam o nich bardzo pozytywne zdanie. Szpilki były świetnie zapakowane i łatwo się je wyciąga z pudełka. Kryształki nie kruszą się, nie odklejają i nic złego się z nimi nie dzieje. I jeszcze jedna zaleta: po wyjęciu ich po 2dniach z kwiatów nie zardzewiały i znowu nadawały się do użycia. Opakowanie jest tak duże, że stosowałam je również do przypinania kwiatów do butonierki, albo do przyczepiania bukietu do wózka dziecięcego na chrzcinach. 

 

 

Mam pozytywne doświadczenia z produktami oasis i chętnie sięgnę po nie w trakcie kolejnych zakupów.

data utworzenia/modyfikacji: 09 grudzień 2012 o 13:21:35

Zainteresuje Cię też na pewno:

Nowy park już otwarty

Test sekatora Wolf Garten RS-EN

Sekator nożycowy Fiskars- opinia

Wyszukiwarka